Prečo jeden z najväčšich komerčných developerov HB Reavis využíva práve náš denník?

Eurovia, Eco Enegry Point, Proimpex, Ol Trade a ďalší. Na používanie prvého a zatiaľ stále jediného Elektronického stavebného denníka na Slovensku si navykla už rada úspešných spoločností. Služby jedinečného systému už takmer rok využíva aj uznávaná developerská spoločnosť v oblasti kancelárskych a obchodných projektov HB Reavis.

Prečo jeden z najväčšich komerčných developerov HB Reavis využíva práve náš denník?
27. septembra 2018 Patrik Boďo

Inovatívne miesta, inšpiratívni ľudia

Slogan vystihuje najmä fakt, že spoločnosť HB Reavis sa za posledné roky dokázala vypracovať do pozície popredného európskeho poskytovateľa inovatívneho pracovného prostredia. HB Reavis pristupuje k celému developerskému procesu komplexne, počnúc identifikáciou investičných príležitostí cez návrh a výstavbu až po správu dokončených projektov. Ako plne integrovaný developer dokáže klientom priniesť naozaj odborné a komplexné know how.

Medzinárodný poskytovateľ pracovných priestorov úspešne naštartoval svoje projekty vo Veľkej Británii, pričom svoje aktivity rozširuje na ďalšie nové trhy, akým je napríklad Nemecko. Skupina pokračuje aj v doterajšej obchodnej stratégii, zameranej na posilňovanie už etablovaného postavenia na Slovensku, v Poľsku, Českej republike a Maďarsku. Silnú pozíciu HB Reavis Group potvrdilo výročné hodnotenie, realizované Property EU, ktoré ju zaradilo medzi troch najväčších komerčných developerov v celej Európskej únii!

Projekty na vyše 1 mil. m²

HB Reavis sa prioritne špecializuje na jedinečné projekty, pričom vo svojom portfóliu má 36 dokončených projektov a ďalších 29 je vo fáze prípravy alebo výstavby. Dokončené projekty stoja ku dnešnému dňu na vyše 1 milión metrov štvorcových! Pre lepšiu predstavu ide o približne 13x rozlohu bratislavského hradného komplexu. Objem aktív činí vyše 2 miliardy €, vďaka čomu sa radí medzi absolútnu špičku developerov.

Projekt v štýle univerzitných kampusov situovaný na mieste bývalej industriálnej zóny Varšavy.

Za úspechom stojí viac ako 700 profesionálov v 6 krajinách, ktorí sa výrazným spôsobom pričinili o zaradenie spoločnosti medzi lídrov na európskom trhu komerčných realít. Prístup a filozofiu HB Reavis ocenilo viacero významných partnerov na rôznych trhoch, čoho dôkazom sú aj mnohé ocenenia.

S denníkom prevláda spokojnosť

V dobe, kedy informačné technológie dynamicky menia nielen komunikáciu, ale celkový priebeh fungovania, sa vyžaduje využívať čo najväčšie množstvo inovatívnych systémov. Dobre si to uvedomuje aj manažment HB Reavis, ktorý od novembra minulého roku používa jedinečné služby Elektronického stavebného denníka. „Za HB Reavis Management viem s určitosťou povedať, že spolupráca v kombinácii s vykonanou prácou s Elektronickým Stavebným denníkom je čo sa týka komunikácie, vlastnej kreativity, pohotovosti, ale hlavne odbornosti, naozaj výborná. Systém nám v mnohých smeroch výrazným spôsobom uľahčil a hlavne zefektívnil výkon.“ Peter Sojka, Junior Site Manager

Bratislavčania sa v horizonte niekoľkých rokov môžu tešiť na novú autobusovú stanicu.

A čo vy a vaša spoločnosť? Nechceli by ste skúsiť maximalizovať kontrolu nad vašou investíciou? Máte jedinečnú možnosť pristupovať k informáciám o dianí na stavbe 24 hodín denne, kdekoľvek sa nachádzate. Ušetríte čas a vďaka neobmedzenému dohľadu aj finančné náklady vynaložené na realizáciu stavby. Úspešné stavby elektronický stavebný denník už používať začali. Pridajte sa k nim aj vy.

Zdroj: hbreavis.com
Foto: hbreavis.com