Ako to funguje?

Zoznámte sa s Tiborom

Tibor je majiteľ stavebnej firmy a zároveň stavbyvedúcim, ktorý spravuje 10 stavieb po celom Slovensku.

S elektronickým stavebným denníkom má všetky stavby pod kontrolou a môže k ním pristupovať s pripojením na internet prakticky odkiaľkoľvek.

Denné záznamy a súpis prác

Denný záznam obsahuje súpis vykonaných prác v daný deň, dochádzku pracovníkov a subdodávateľov na stavbe. Taktiež zaznamenáva kontroly, merania či ďalšie mimoriadné udalosti.

Denné záznamy si môžete pomocou kalendára prezerať a upravovať od začiatku výstavby až po jej ukončenie. Elektronický stavebný denník® Vám nebude klásť polená pod nohy. Stavebník má možnosť uložiť a uzamknúť denník po ukončení pracovného dňa alebo to denník urobí automaticky po 24-tej hodine daného dňa.

Pracovníci na stavbe

Jednoducho evidujte, kto sa ráno na stavbu dostavil a koľko tam strávil času. Môžete takto jednoducho viesť dochádzku svojich zamestnancov či subdodávateľov. V prípade potreby môžete exportovať počet odpracovaných hodín pre mzdovú účtovníčku. Všetko jednoducho pár kliknutiami.

Schvaľovanie prác investorom

Nech už pracujete na čomkoľvek a potrebujete pre následné zmeny schválenie od investora, stačí ho o to jednoducho požiadať v dennom zázname. Odoslaním žiadosti sa automaticky investorovi odošle aj notifikačný e-mail o schválenie, ktorý jedným kliknutím odsúhlasí alebo zamietne.

Investor sa môže prihlásiť vďaka mobilnej a webovej aplikácii odkiaľkoľvek. Zrýchlite tak priebeh prác a zbavte sa zbytočnej byrokracie. Všetko je spätne zistiteľné a dokázateľné.

Všetky dokumenty na jednom mieste

Kompletná projektová dokumentácia, zmluvy, dodatky a ďalšie dokumenty môžete mať spolu priamo v Elektronickom stavebnom denníku®. Všetky dôležité dokumenty máte kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii.

Fotodokumentácia priamo z miesta stavby

Pomocou fotoaparátu na Vašom smartfóne alebo tablete môžete do stavebného denníka prikladať fotky priamo z miesta stavby. Jednoducho odfotíte, pridáte popis a priložíte k danému dňu.

Stavebný denník všade so sebou

Majte všetky údaje stále so sebou. Na stavenisku prostredníctvom notebooku, tabletu, či smartfónu, doma alebo v kancelárii na svojom stolnom počítači. Na prístup k údajom Vám stačí pripojenie na internet a prihlasovacie údaje. Je to tak jednoduché.

Užívateľské kontá

Keďže stavba si vyžaduje prístup rôznych osôb z rôznych strán či zo strany investora alebo dodávateľa, upravili sme administračnú zónu pre vytváranie užívateľov tak, aby ste mohli vytvoriť toľko prístupov, koľko potrebujete. Každému užívateľovi pridelíte len také práva, aké uznáte za vhodné a teda nemusíte sa obávať o bezpečnosť údajov vo Vašom Elektronickom stavebnom denníku®.

Stačí vytlačiť a podpísať

Nielen samotný stavebný denník je možné exportovať a následne vytlačiť. Okrem tejto funkcie exportu je možné exportovať zamestnancov, subdodávateľov, stroje, fotodokumentáciu, atď. Tieto exporty Vám uľahčia komunikáciu s Vašimi dodávateľmi, ekonomickým či personálnym oddelením.

Inovatívny. Prehľadný. Mobilný. Online.